خط مشی شرکت ویرا رایان خلیج فارس

شرکت ویرا رایان خلیج فارس در راستای ایفای  رسالت و مسئولیت محوله ، خودرا متعهد و موظف  به حفظ و اجرای خط مشی هاو سیاست های تبیین شده در ارائه خدمت و بهنگام نمودن اطلاعات و ارتقای سطح کفیت و بهره وری میداند و خود را موظف به اجرا و متعهد به موارد ذیل میداند:

*ارج نهادن به مشتری به عنوان سرمایه اصلی و تلاش جهت رضایت مشتریان

*توسعه همه جانبه شرکت  با هدف دستیابی به بازارهای جدید و ارتقاء تجاری سازمان در سطح ملی و منطقه ای

*بهبود مداوم سطح کیفی کلیه فرایند های سازمان در جهت ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش

*ارج نمودن به مقام والای نیروی انسانی و ارتقا سطح توانمندی کارکنان

*بهره گیری از تامین کنندگان با تعهدو متخصص ، باتجربه مکفی برای فروش محصولات با کیفیت

*استقرار مدیریت مالی کارآمد و افزایش سود با در نظرگرفتن مشتری،کارکنان،تامین کنندگان و سهامداران

مدیرعامل

امید عابدین زاده

شرکت ویرا رایان خلیج فارس در راستای تامین انواع یوپی اس (UPS) ، باتری و  استابلایزر وتابلو برق و امور پسیو جهت ارائه به بخشهای مختلف خدماتی و صنعتی کشور، در کنار ارائه مشاوره فنی تاسیس گردیده و مهمترین هدف کاری این مجموعه خدمت رسانی محسوب می شود. با توجه به تنوع محصولات ، شامل انواع UPS یوپی اس ، باتری های اسیدی و بازی و همچنین امکان ارائه محصولات مذکور از کارخانه های مختلف داخلی  مانند صبا و خارجی مانند هیتاکو-لانگ-ولتامکس و… ، ویرا رایان خلیج فارس موفق به جلب نظر مشتریان متعددی گردیده است ، از جمله شرکتهای بیمه، بانکها ، صنایع نفت وگاز ، سیمان و بیمارستان ها مهمترین گروه مشتریان این شرکت محسوب می شوند ، فعالیتهای این شرکت به شرح ذیل می باشد.

ارائه انواع ups:

این شرکت عرضه کننده انواع مولد برق بدون وقفه یوپی اس (UPS) به صورتهای تک فاز و سه فاز با برند های معتبر اروپایی ، آمریکایی و آسیایی بوده و همچنین شرکت ویرا رایان خلیج فارس امکان ارائه محصولات Esis power وTESCOMو Legrand را دارا می باشد می باشد و تا کنون بسیاری از محصولات این شرکت ، درسیستم های بانکی ، بیمارستانی ، بیمه ای ، کارخانجات صنعتی ، شرکتهای خصوصی و دولتی نصب کرده.است.

شرکت ویرا رایان خلیج فارس توانسته با ثبت برند ویرا و همچنین جواز تولید دستگاه یوپی اس گامی بزرگ در زمینه تولید بردارد.
سابقه طراحی و تولید بیش از ۲۰ سال مدیران شرکت به انجام خط تولید دقیق گسترش کیفیت کالا کمک شایانی کرده است
در ضمن این شرکت با پرسلنی مجرب در زمینه خدمات پس از فروش امکان و توانایی سرویس تعمیرات انواع UPS یوپی اس ها راداشته و این مکان را فراهم کرده نموده تا با قرار دادن تلفن on callدر هر زمان پاسخگوی مشتریان گرامی باشیم

ارائه انواع Battery:
در این شرکت نیز امکان ارائه باتری های اروپاییHoppecke ، Fiamm و Enersys(Varta) و همچنین برندهای کره ای Rocket و Global و Yuasa و باتری های چینی مانند هیتاکو , HITACOو باتری ایرانی نیز مانند صبا  را تامین کند. دربخش باتری های نیکل- کادمیوم نیز امکان ارائه باتری های اروپایی SAFT و ALCAD به صورت ریالی و تحویل در داخل کشور وجود دارد.

استابلایزر:

شرکت ویرا انرژی مهر ماهان  امکان ارائه استابلایزر با مارک ویرا و یا برند های خارجی را دارا میباشد.

تابلو برق PDP)Power Distribution Panel):

این شرکت در زمینه تولید تابلوهای مادر – تابلو اصلی و ساخت تابلوهای تقسیم ، ارائه نقشه های اولیه و مشاوره طبق استاندارد های بین المللی آماده همکاری می باشد.

PDP UPS

PDP CHARGER DC

PDP BATTERY

CHANGEOVER AUTOPDP